Οι εργαζόμενοι του Δήμου Ζωγράφου ψήφισαν …

zografou

 

Κράτησε την πρώτη θέση στην εμπιστοσύνη των εργαζομένων του Δήμου Ζωγράφου η «ΑΝΕΝΤΑΧΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ» που στηρίζεται από τις δυνάμεις του ΜΕΤΑ-ΟΤΑ εκλέγοντας πέντε μέλη στο Διοικητικό Συμβούλιο , ένα μέλος στην Ελεγκτική Επιτροπή και στέλνοντας δύο αντιπροσώπους στο προσεχές συνέδριο της ΠΟΕ-ΟΤΑ.

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των εκλογών έχουν:

 Ανάδειξη Διοικητικού Συμβουλίου και Ελεγκτικής Επιτροπής των αρχαιρεσιών του Συλλόγου Εργαζομένων Δήμου Ζωγράφου (11/03/2015)

Εγγεγραμμένοι : 602
Εψήφισαν : 445
Έγκυρα : 408
Άκυρα : 19
Λευκά : 18

Με σειρά επιτυχίας οι συνδυασμοί έλαβαν:

1. ΑΝΕΝΤΑΧΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ (Α.Ε.Π) :
160 ψήφους – 5 έδρες

2. ΔΑΣ Ο.Τ.Α. ΖΩΓΡΑΦΟΥ :
109 ψήφους – 4 έδρες

3. ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟΥΣ Ο.Τ.Α. :
102 ψήφους – 3 έδρες

4. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ
«Απ-ΑΛΛΑΓΗ» :
37 ψήφους – 1 έδρα

———————————————————————————–

Για το Διοικητικό Συμβούλιο εκλέγονται:

Aπό την ΑΝΕΝΤΑΧΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ (Α.Ε.Π)

1. Αναστασόπουλος Νικόλαος
2. Μαντζώρου Ιωάννα
3. Τσουμέα Σταματία
4. Φιλίππου Αστέριος – Στυλιανός
5. Αθανασίου Σεραϊνα

Aπό τη ΔΑΣ Ο.Τ.Α. Ζωγράφου

1. Σταμέλου Ελισάβετ
2. Γιακουμής Λάμπρος
3. Αναστασόπουλος Χρήστος
4. Χαιρεκάκης Κωνσταντίνος

Aπό την ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟΥΣ Ο.Τ.Α.

1. Ανδριόπουλος Νικόλαος
2. Βρούβας Νικόλαος
3. Στασινόπουλος Ευάγγελος

Aπό την ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ «Απ-ΑΛΛΑΓΗ»

1. Πυλαρινού Ειρήνη

———————————————————————————–

Για την Ελεγκτική Επιτροπή εκλέγονται:

Aπό την ΑΝΕΝΤΑΧΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ (Α.Ε.Π)
1. Καραγεώργος Αλέξιος

Aπό τη ΔΑΣ Ο.Τ.Α. Ζωγράφου
1. Δελή Μαρία

Aπό την ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟΥΣ Ο.Τ.Α.
1. Αλευράς Ηλίας

———————————————————————————–

Ανάδειξη για την εκλογή αντιπροσώπων στην Π.Ο.Ε. – Ο.Τ.Α. 

Εγγεγραμμένοι : 478
Εψήφισαν : 362
Έγκυρα : 326
Άκυρα : 20
Λευκά : 16

Με σειρά επιτυχίας οι συνδυασμοί έλαβαν:

ΑΝΕΝΤΑΧΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ (Α.Ε.Π) :
143 ψήφους – 2 αντιπρόσωποι

ΔΑΣ ΟΤΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ :
85 ψήφους – 1 αντιπρόσωπος

ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟΥΣ Ο.Τ.Α. :
63 ψήφους – 1 αντιπρόσωπος

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ «Απ-ΑΛΛΑΓΗ» :
35 ψήφους – 1 αντιπρόσωπος

———————————————————————————–
Αντιπρόσωποι στην Π.Ο.Ε.-Ο.Τ.Α. εκλέγονται:

Από την ΑΝΕΝΤΑΧΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ (Α.Ε.Π)
1. Αναστασόπουλος Νικόλαος
2. Κατσίγιαννη Όλγα

Από τη ΔΑΣ Ο.Τ.Α. Ζωγράφου
1. Σταμέλου Ελισάβετ

Από την ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟΥΣ Ο.Τ.Α.
1. Ανδριόπουλος Νικόλαος

Από την ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ «Απ-ΑΛΛΑΓΗ»
1. Πυλαρινού Ειρήνη

ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ
———————————————————————————
ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΕΚΛΟΓΩΝ 11/03/2015

για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Ελεγκτική Επιτροπή

από το συνδυασμό Ανένταχτη Ενωτική Παρέμβαση (Α.Ε.Π) έλαβαν:

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΕΡΑΪΝΑ 45
2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) 23
3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 101
4. ΒΑΛΒΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ (ΠΑΡΗΣ) 32
5. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 28
6. ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 39
7. ΚΑΡΑΚΑΣΙΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 25
8. ΛΕΛΕΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 26
9. ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 55
10.ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 39
11.ΜΠΙΘΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25
12.ΠΑΝΑΓΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 18
13.ΠΑΤΣΙΩΛΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ (ΡΙΤΣΑ) 35
14.ΣΑΚΕΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) 41
15.ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 43
16.ΤΣΟΥΜΕΑ ΣΤΑΜΑΤΑ (ΣΤΑΜΑΤΙΑ) 55
17.ΦΙΛΙΠΠΑ ΟΛΓΑ 30
18.ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) 51
19.ΦΟΥΚΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑΣ (ΑΡΗΣ) 27

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 50
2. ΜΕΛΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 25
3. ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22
4. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) 40
5. ΤΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 20
6. ΤΥΡΟΛΟΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 28
———————————————————————


ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΕΚΛΟΓΩΝ 11/03/2015

για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Ελεγκτική Επιτροπή

από το συνδυασμό ΔΑΣ ΟΤΑ Ζωγράφου έλαβαν:

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 47
2. ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 16
3. ΒΟΥΡΝΑ ΜΑΡΙΑ 29
4. ΓΑΒΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 24
5. ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 64
6. ΚΑΡΑΝΑΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 19
7. ΙΑΤΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 5
8. ΚΑΖΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 14
9. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 24
10. ΚΑΝΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16
11. ΚΑΠΙΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 14
12. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 15
13. ΛΑΤΑΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 20
14. ΛΙΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 7
15. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20
16. ΜΠΕΛΕΞΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21
17. ΜΠΟΓΙΑΤΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5
18. ΜΠΡΟΥΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 16
19. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12
20. ΠΟΥΛΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 15
21. ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 85
22. ΣΦΑΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21
23. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 27
24. ΦΑΡΜΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 20
25. ΧΑΙΡΕΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 32

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

1. ΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 26
———————————————————————–

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΕΚΛΟΓΩΝ 11/03/2015

για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Ελεγκτική Επιτροπή

από το συνδυασμό Συνδικαλιστική Ανατροπή στους ΟΤΑ έλαβαν:

1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 63
2. ΒΡΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 43
3. ΓΛΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19
4. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 25
5. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ 14
6. ΜΑΛΕΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) 20
7. ΜΑΧΕΙΜΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) 11
8. ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 9
9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 15
10. ΠΡΑΓΙΑΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 27
11. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 23
12. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΛΙΑ) 20
13. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 31
14. ΤΣΑΪΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 19
15. ΤΣΙΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΣΙΑ) 19

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

1. ΑΛΕΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 46
2. ΑΣΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) 40
3. ΛΙΖΑΡΔΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 20
————————————————————————–

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΕΚΛΟΓΩΝ 11/03/2015

για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Ελεγκτική Επιτροπή

από το συνδυασμό Αγωνιστική Κίνηση Εργαζομένων «Απ-ΑΛΛΑΓΗ» έλαβαν:

1. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑ (ΠΕΤΡΑ) 16
2. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) 15
3. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 21
4. ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 28
5. ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 12

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

1. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 15
——————————————————————–
——————————————————————-

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΕΚΛΟΓΩΝ 11/03/2015

για ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ στην ΠΟΕ-ΟΤΑ

από το συνδυασμό Ανένταχτη Ενωτική Παρέμβαση (Α.Ε.Π) έλαβαν:

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΕΡΑΪΝΑ 4
2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) 5
3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 51
4. ΔΕΛΗΣΤΑΘΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΩΝΙΑ) 9
5. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 4
6. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ 34
7. ΛΕΛΕΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 4
8. ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 11
9. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΙΝΙΩ 12
10. ΠΑΤΣΙΩΛΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ (ΡΙΤΣΑ) 6
11. ΣΑΓΚΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) 6
12. ΣΑΚΕΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) 5
13. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) 2
14. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 7
15. ΤΟΥΛΙΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΩΤΑ) 28
16. ΤΣΟΥΜΕΑ ΣΤΑΜΑΤΑ (ΣΤΑΜΑΤΙΑ) 14
17. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) 12
—————————————————————————-


ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΕΚΛΟΓΩΝ 11/03/2015

για ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ στην ΠΟΕ-ΟΤΑ

από το συνδυασμό ΔΑΣ ΟΤΑ Ζωγράφου έλαβαν:

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6
2. ΒΟΥΡΝΑ ΜΑΡΙΑ 8
3. ΓΑΒΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6
4. ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 6
5. ΙΑΤΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0
6. ΚΑΝΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
7. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3
8. ΛΑΤΑΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 3
9. ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 33
10. ΣΦΑΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6
11. ΦΑΡΜΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 4
12. ΧΑΙΡΕΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
————————————————————————-

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΕΚΛΟΓΩΝ 11/03/2015

για ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ στην ΠΟΕ-ΟΤΑ

από το συνδυασμό Συνδικαλιστική Ανατροπή στους ΟΤΑ έλαβαν:

1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 38
2. ΒΡΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12
3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 11
4. ΓΛΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5
5. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 10
6. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ 5
7. ΜΑΛΕΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) 5
8. ΜΑΧΕΙΜΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) 2
9. ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2
11. ΠΡΑΓΙΑΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 7
12. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 0
13. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΛΙΑ) 3
14. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 15
15. ΤΣΙΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΣΙΑ) 6
————————————————————————–

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΕΚΛΟΓΩΝ 11/03/2015

για ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ στην ΠΟΕ-ΟΤΑ

από το συνδυασμό Αγωνιστική Κίνηση Εργαζομένων «Απ-ΑΛΛΑΓΗ» έλαβαν:

1. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 22
2. ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 27

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ